Tipobet Bitcoin Kabul Ediyor mu?

ileyazar

Tipobet Bitcoin Kabul Ediyor mu?

Tipobet Bitcoin Kabul Ediyor mu?

Tipobet sitesinde finansal işlemleri incelediğinizde ya da finansal departman tarafından yapılan bilgilendirmeleri takip ettiğinizde, aslında tipobet bitcoin kabul ediyor mu? Sorusunun da karşılığını göreceksiniz. Evet, bu siteye kripto paralar üzerinden, özellikle bitcoin seçeneği üzerinden rahat bir şekilde para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Bu sistemin çalıştırılması ile birlikte, aynı zamanda iz bırakmadan para yatırma yöntemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Bildiğiniz gibi, iz bırakmadan para yatırma yönteminde, örneğin bitcoin sisteminde, adınız, soyadınız da dahil olacak şekilde banka bilginiz ya da kart bilginiz gündeme gelmeyecektir.

Tipobet Bitcoin İle Para Yatırma Nasıl Yapacaksınız?

Tipobet bitcoin ile para yatırma işlemi basittir. Tabi ki önce kendinize bir kripto borsa şirketinde hesap açıp, para yatıracak ve bitcoin alma işlemini gerçekleştireceksiniz. Bu hesabınız üzerinden tipobet sitesine para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Tipobet bitcoin ile para yatırma nasıl yapacaksınız? Sitenin yatırım sayfasını açacaksınız. Kripto yatırım yöntemini görüp, tıklama işlemini yapacaksınız. Yatırmak istediğiniz miktarını seçecek ve para yatır şeklindeki seçenekler üzerinden yeniden tıklama işlemini yapacaksınız. Bu işlemi yaptıktan sonra, sizlerin karşısına yeni bir sekme çıkacak ve yatırmanızı hangi sanal para ile gerçekleştireceğiniz sorusu yöneltilecektir. Daha sonra sanal para uygulaması üzerinden hareket edeceksiniz ve karşınıza çıkan kare kodu okutup, transferi gerçekleştireceksiniz. Bunun dışında, yan tarafta gördüğünüz yatırılacak adres bölümündeki cüzdan numarasını kopyalayabilirsiniz. Transfer sistemde belirtilen yani sitede belirtilen miktar ile sanal para uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Transfer işlemini gerçekleştirdikten sonra, sayfadan çıkış yapabilirsiniz. Yatırım formunuz otomatik olarak sistem tarafından doldurulmaktadır.

Tipobet En Az Kaç Bitcoin Yatırabilirim?

Bitcoin ile para yatırma işlemi yapacak iseniz, tipobet en az kaç bitcoin yatırabilirim? Sorusunun karşılığında, Türk Lirası değer belirlemesi yapılmıştır. Cüzdanda bulunan bitcoin miktarı üzerinden, Türk Lirası olacak şekilde en az 20 TL değerinde yatırım işlemini yapabilirsiniz. Minimum 20 TL değerinde yatırım işlemini gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Tipobet Bitcoin Yatırım Promosyonu

Tipobet bitcoin kabul ediyor mu? Sorusunda nasıl işlem yapılacağı ve en az kaç para yatırılacağı anlatılmıştır. Peki tipobet bitcoin yatırım promosyonu var mı? Doğrudan bitcoin yatırım promosyonu olarak tanımlanmamış olsa da, bütün yatırım yöntemlerini kapsayacak şekilde verilen ve çevrim şartı olmayan, aynı zamanda limitsiz olan % 15 oranlı bir yatırım promosyonu bulunmaktadır.

 

Yazar hakkında

yazar administrator

Bir cevap yazın